Beautiful Central Apartment With Free Parking

  • 70 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Beautiful Central Apartment With Free Parking Málaga van 70 m² ligt in de Malaga Centro wijk van Málaga, op 11 minuten lopen vanaf het Interactief Muziekmuseum van Málaga en biedt ruimte aan maximaal 4 gasten. Het 2-slaapkamer appartement biedt uitzicht op de stad.

Beautiful Central Apartment With Free Parking heeft een balkon, een zitruimte en een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. De accommodatie heeft een bidet, een apart toilet en een douche voor uw comfort. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.

Dit appartement biedt kamers met een complete keuken.

Het appartement heeft een eersteklas locatie slechts 500 meter verwijderd van het Museum Carmen Thyssen en een paar momenten van het Museo Unicaja de Artes y Costumbres Populares. Beautiful Central Apartment With Free Parking is op 19-minuten loopafstand van het Centre Pompidou Málaga en de luchthaven Malaga is op 15 minuten rijden. De 1-badkamer accommodatie ligt binnen een paar straten van het Parque de Málaga. Van Málaga treinstation is op maar 1 km hier vandaan en Hilera bushalte op 700 meter verwijderd van het appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Beautiful Central Apartment With Free Parking Málaga
Stay U-Nique Apartment Trinidad
Mobiele prijsaanbieding

Stay U-Nique Apartment Trinidad

6.2
Aangenaam 19 beoordelingen
53 m van de accommodatie
USD 180 USD 162
per nacht
Trinidad Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Trinidad Apartment

81 m van de accommodatie
USD 229 USD 206
per nacht
Apartment Malaga City Center
Mobiele prijsaanbieding

Apartment Malaga City Center

7.0
Goed 18 beoordelingen
85 m van de accommodatie
USD 113 USD 102
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    12 km

    Treinstations

    Malaga Train Station
    1,4 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Tours/Ticketservice

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerESFCTU00002902400043839200000000000000ZECXY0020000009,VFT/MA/56413
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Beautiful Central Apartment With Free Parking gelegen?
      Beautiful Central Apartment With Free Parking is in de wijk Malaga Centro gesitueerd, binnen een korte wandeling van 11 minuten van het Interactief Muziekmuseum van Málaga.
    • ❓
      Welke attracties liggen er in de buurt van Beautiful Central Apartment With Free Parking?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Málaga een bezoek brengt aan het Interactief Muziekmuseum van Málaga (900 m) en het Parque de Málaga binnen het bereik van Beautiful Central Apartment With Free Parking.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij Beautiful Central Apartment With Free Parking te verblijven?
      Een overnachting in Beautiful Central Apartment With Free Parking kost €273.
    • ❓
      Biedt het appartement parkeergelegenheid?
      Het appartement biedt privéparkeren voor de gasten.
    • ❓
      Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Beautiful Central Apartment With Free Parking?
      Restaurants in de buurt van Beautiful Central Apartment With Free Parking zijn onder andere Café Tramezzino en Los Monaguillos restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Biedt Beautiful Central Apartment With Free Parking internetverbinding?
      Ja, Beautiful Central Apartment With Free Parking biedt draadloos internet.
    • ❓
      Is er een keuken in Beautiful Central Apartment With Free Parking?
      Bij Beautiful Central Apartment With Free Parking kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
    • ❓
      Wat is de afmeting van Beautiful Central Apartment With Free Parking?
      Beautiful Central Apartment With Free Parking meet 70 m².
    • ❓
      Zijn er toeristische diensten beschikbaar in Beautiful Central Apartment With Free Parking?
      Ja, Beautiful Central Apartment With Free Parking heeft rondleidingservice voor een onvergetelijke reiservaring.
    • ❓
      Voldoet het appartement aan de eisen van zakenreizigers?
      Het appartement heeft een aantal faciliteiten voor zakenreizigers, waaronder een bureau.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    12 km

    Treinstations

    Malaga Train Station
    1,4 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Beautiful Central Apartment With Free Parking Málaga

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten